Wyzwanie Sportowe SGB 2022 ZBS

10 975,3 km - taki dystans łącznie pokonali pracownicy Zachodniopomorskiego banku Spółdzielczego w czasie Wyzwania Sportowego SGB 2022.

Z takim wynikiem uplasowaliśmy się na 20 pozycji w ogólnej klasyfikacji generalnej banków, których wystartowało ponad 120.

Wsparcie charytatywne powędrowało do instytucji wybranych przez zwycięzców, ale jesteśmy dumni, że również dzięki naszym aktywnościom, udało się zdobyć jeszcze więcej pieniędzy na te cele.

Ania, Małgosia i Rafał - pracownicy naszego banku, którzy pokonali dystans 2x200 km (200 km rower, 200 km bieg/chód), otrzymali medale pamiątkowe i koszulki. Wyróżnienie zdecydowanie zasłużone, bo Ania i Rafał pokonali te dystanse dwukrotnie. Gratulujemy i dziękujemy za Wasze kilometry, które powędrowały na wsparcie celów charytatywnych.