nowe warianty ubezpieczenia Acti Finanse Plus

SALTUS Ubezpieczenia wprowadza do oferty Banku dwa nowe warianty produktu Acti Finanse Plus, zabezpieczające znacznie szerszą paletę kredytów i pożyczek:

Acti Finanse Plus Gotówki i Acti Finanse Plus Hipoteki. Pierwszy produkt będzie ubezpieczeniem sprzedawanym m.in. do umowy kredytu gotówkowego/ratalnego, ale również do kredytu odnawialnego, limitu/debetu lub karty kredytowej.  Drugie ubezpieczenie będzie natomiast oferowane do umów pożyczki/kredytu hipotecznego/mieszkaniowego.

 

 

 

Miło nam poinformować naszych wszystkich Klientów, że już od dziś w ofercie naszego Banku znajdują się dwa warianty ubezpieczenia Acti Finanse Plus: Acti Finanse Plus Gotówki oraz Acti Finanse Plus Hipoteki.

 

Zwiększenie katalogu produktów bankowych objętych ubezpieczeniem to podstawowa zmiana jaką wprowadza Ubezpieczyciel. Do tej pory ubezpieczenie obejmowało bowiem tylko klasyczne pożyczki gotówkowe i kredyty hipoteczne. Początek ochrony już od dnia podpisania umowy ubezpieczenia, to kolejny atut nowych produktów. Klient będzie miał również 5 dni kalendarzowych na opłacenie składki – w tym czasie będzie znajdował się pod ochroną ubezpieczeniową. To kluczowa zmiana zarówno dla Klienta jaki i Banku.

Nowym i ciekawym rozwiązaniem, jest także możliwość przyjęcia do ubezpieczenia  wspólników i partnerów spółek osobowych.

 

Wszystkie zalety „klasycznego” Acti Finanse Plus pozostają oczywiście w mocy. Nadal ubezpieczenia można zawrzeć do nowych i trwających kredytów lub pożyczek. Bez zmian pozostają dotychczasowe parametry               „ klasycznego”  Acti Finanse Plus, takie jak: brak górnej granicy wieku przystępujących do ubezpieczenia, brak ograniczeń Covid-19, możliwość rozszerzenia podstawowego zakresu ochrony (śmierć Ubezpieczonego) o dodatkowe ryzyka jak: całkowita niezdolność do samodzielnej egzystencji w wyniku NW, pobyt w szpitalu w wyniku NW, śmierć małżonka/partnera w wyniku NW czy poważne zachorowania.

 

 

Nowe produkty to nowoczesne, elastyczne oraz spełniające najwyższe standardy rynkowe rozwiązania, dające możliwość objęcia klienta szerokim zakresem ochrony.

 

Dowiedz się więcej